Unibankdan 1 aprel aksiyası: Komissiyasız kredit
Unibank Dünya gülüş günü -1 aprel münasibəti ilə 0 % komissiyalı kredit aksiyası keçirir. Yalnız bu gün- aprelin 1-də banka müraciət edən bütün peşə sahibləri 50 min manatadək nağd krediti komissiyasız əldə edə biləcəklər.
“Unibank”da nağd kreditlər illik cəmi 9.5% -dən başlayır, müddət 60 ayadəkdir. Digər banklardakı kreditlərinizi “Unibank”a gətirmək üçün əsl vaxtdır. Bununla kreditlərinizi bir ünvanda birləşdirəcəksiniz, komissiya ödəməyəcəksiniz və kreditiniz aşağı faizlə rəsmiləşdirildiyindən, aylıq ödəniş məbləği də az olacaq.
Aksiya çərçivəsində “Unibank”dan nağd kredit götürmək bu üstünlükləri verir:
- 0 % komissiya;
- illik 9.5 %-dən başlayan kredit əldə etmək;
- 50 000 AZN-dək məbləğ;
- zamin tələbi yoxdur;
- 60 ayadək ödəniş müddəti;
- tez və rahat rəsmiləşdirmə imkanı;
- müştərinin istəyinə görə kredit həyat sığortası.
Krediti banka gəlmədən sifariş etmək üçün aşağıdakı imkanlar da mövcuddur:
- 055 457 81 17 vatsap nömrəsinə yazaraq;
-“Kredit” sözünü sms ilə 8117-yə göndərməklə;
- Bankın saytından (//unbk.az/nagdkredit) onlayn sifariş etməklə.
Əgər UCard-ınız varsa, filiala gəlmədən, UBank tətbiqindən saniyələr ərzində, cəmi bir neçə toxunuşla kredit əldə edə bilərsiniz. Hələ də UCard-ınız yoxdursa, sizə yaxın Unibank filialına yaxınlaşaraq, elə yerindəcə, çox rahat şəkildə və pulsuz bu multivalyutalı karta sahib
ola bilərsiniz.
Unibank- Sənin Bankın!