İmamoğlu xalqa təşəkkür etdi
Türkiyə Bələdiyyələr Birliyi və İstanbul Böyükşəhər Bələdiyyəsinin sədri Ekrem İmamoğlu çıxışı zamanı vətəndaşlara təşəkkürünü bildirib.
Sfera.az “Sözcü”nəşrinə istinadən xəbər verir ki, o, xalqın öz dəyərlərinə ürəkdən sahib çıxdığını vurğulayaraq minnətdar olduğunu deyib:
“Millətimiz ona aid olan hər şeyə ürəkdən sahib çıxır və çıxmağa davam etməlidir. Cumhuriyyətimizə, demokratiyaya, ədalətli Türkiyənin gələcəyinə və xalqımızın iradəsinə sahib çıxırsınız, sizinlə qürur duyuram. Xalqımızın bu məsuliyyət hissi bütün dünyaya ilham verir. Bu günlər məsuliyyət alma zamanıdır. Sabah isə xalqımızın bütün haqlarını alacağı, demokratiyanın ən yüksək səviyyəyə çatacağı, hüququn üstünlüyünün doyunca yaşanacağı və 86 milyon insanını bərabərləşdirəcək 21-ci əsrin Türkiyəsində birlikdə yaşayacağımız günlər gələcək”.